En iyi Tarafı gulet kiralama marmaris

Teknede artan misafirlerimiz tarihü demirleyeceğimiz Kargı koyunda denize girerek ve güneşlenerek geçirebilir. Geceleme Datça Limanı’ndadır. Rahatşam yemeğinden sonra Datça’nın limanını ve şirin sokaklarını sefer etmek dâhilin vaktiniz olacaktır.

Gulet Teknelerimiz tur süresince sadece size ilişik olarak dilediğiniz dakika denize girip, dilediğiniz zaman tarihi ve tabii koylarımızda gezebilir dilediğiniz gün yemek yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Doğanın bütün güzelliğini yaşamanın yanı rabıta farklı deneyimler kazanacağınız bu yolculukta her şeyi unutun ve kendinizi zamanın güzelliğine bırakarak doyumsuz keyfin tadını bir an önce çıkartmaya saksılayın. Daha önce hiç görmediğiniz ve belki de varlığından üstelik haberdar olmadığınız deniz boyuları, yüzyıllar boyunca varlığını sürdürmüş koyları kendi gözlerinizle görerek tüm evetşanmışlıklara hane sahipliği yapmış olan duyurulmayan bölgeleri bu yolculukta aptalfedin.

Kahvaltıdan sonrasında Kadırga veya Kumluk koyuna esaslı yola çıkılır. Öğle yiyecekği burada verilir. Behişt Adası’ndaki yüzme molasından sonra temizşam yiyecekği ve geceleme bâtınin 16:00 sularında Marmaris Limanı’na dilküş strüktürlır.

Dinlence Borsası Turizm, uluslararası ve lokal yönetmeliklere iyi şekilde Deniz boyu güvenlik ve liman esaskanlıkları aracılığıyla denetlenen, Turizm Bakanlığı Yat İşletme Belgesine ehil, Uluslararası iş ve misafirperverlik ödülüne mevla Türkiye'deki bir yat firmasıdır.

Yat kumanyasını kendiniz de gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve gayrı detaylar bâtınin size rehberlik etmekten kâm duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında mantıklı fiyatlarda kucakecek satışımız mevcuttur, başkaca sefer öncesinde kendi ciğereceklerinizi de hazırlık edebilirsiniz.

Marmaris'teki yat fuarında görüşmeçilerin beğenisine maruz gösteriş yatlar, villa bedelını kabul eden bir haftalık kiralama bedeliyle dikkati çekiyorİçi lüks bir rezidans gibi konforlu donatılmış yatlarda harcamak ve istikrar salonu, güneşlenme terası kabil alanların yönı gün jakuzi bile bulunuyorOkyanuslardaki uzun devamı yolculuklarda çok içi geniş ve problemsiz uğur alabilecek şekilde yapım edilen yatların gayretı saatte 27 çokluk miline denli ulaşabiliyorYat kaptanı Demirtaş:"Kestirmece 5 milyon avro değerinde olan yatımızda müşterilerimize çok değiştirilmiş imkanlar ve turlar sunuyoruz.

Sedventure, Setur’un 50 seneı fazla tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan Orantı Amerika’ya farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

Dolaşma Paketinde kullanılan tören ve görseller güçlü kalitede olması yüz kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı akak bulunmamakta olup tüm yataklar bir numara mehabetli mecra şeklindedir. Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir. Paket tur tutarlarımıza bütün tekâlif dahildir. Fiyatlar İki Kişilik kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama mahiyetına nazaran hazırlanmıştır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş zirı çocuklar tekneye onaylama edilmemektedir. Ödemeler itibar kartpostalı veya havale ile örgülmakta olup bütün bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen minimum katılımın katkısızlanamaması nedeniyle dolaşma bozma bilgisini en geç 30 gün öncesinden yazgılı olarak veya kalıcı bilgi saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu bozma etme hakkına sahiptir.

Sitemizde mevki meydan kuruluş özellikleri bilgilendirme gayelidır, görev ve kullanım saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla değmaslahatitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels oku seasonally.

Bunun haricinde dokumalacak istekler kabul edilmez. Bilindiği üzere Dinlenme Borsası Gezim bir Türk firmasıdır. Bu sebeple rezervasyon ve geçim koşullarına ait bütün problemler sadece Türk mahkemelerinde, Türk yasalarına istinaden çözüme ulaştırılabilir.

Alkollü, alkolsüz içecekler ve şfiile suyu; bedeli huzurlığında Yat Barından satın cebinır.

Sitemizde taraf vadi tesis özellikleri bilgilendirme amaçlıdır, hizmet ve tasarruf saatleri dönemsel olarak Otel’ler tarafından bileğkâritirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve yat kiralama acentası Gizlilik metni'ni onaylıdeğerlendirme. Vesile ve kampanyalardan haberdar geçmek isterim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *